Lista częstotliwości kanałów Multimedia

Katalog znalezionych haseł

tabloid on line

Temat: TVN Warszawa już FTA
TVN Warszawa już FTA

1 grudnia 2008 roku, w godzinach przedpołudniowych, zaprzestano kodowania kanału TVN Warszawa. Od tej chwili jest on dostępny dla wszystkich zainteresowanych bez dodatkowych opłat. Przekaz jest prowadzony w tym samym miejscu, w którym od kilku tygodni emitowano testy szyfrowane w Conax - tp. 10 o częstotliwości 11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 satelity Hot Bird 7A (13E).

Stacja została już dołączona do listy kanałów na platformie n - na pozycji 9, na ktorej zastąpiła TV Puls (przesunięty na 14).
W ramach Telewizji na Kartę i Cyfry+ także można już uzyskać dostęp do TVN Warszawa. Oprócz platform cyfrowych, uruchomiono emisję w ramach sieci kablowych: Aster, UPC i Multimedia.

Osoby posiadające własne odbiorniki cyfrowe, umożliwiające wyszukiwanie kanałów, powinni ustawić następujące parametry:

Hot Bird 7A (13E)
tp. 10 (11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4)

ID: TVN Warszawa
PID V: 522
PID A: 750
PID PCR: 146
SID: 4321
PID PMT: 270
Kodowanie: brak

Na paskach emitowanych na ekranie pojawia się adres strony internetowej: http://www.tvnwarszawa.pl, ale witryna jeszcze nie działa.

info:http://satkurier.pl/news/44255/tvn-warszawa-juz-fta.html

Źródło: tvsat-pl.info/index.php?showtopic=16338Temat: Brak głosu w Ati
...beda widoczne 2 linki:

1. ATI Multimedia Center 9.13
2. ATI Multimedia Center 9.14

Mam nadzieje, ze to jest to, i ze to zadziala z Theatrix 550........

MMC 9.14 zadzialalo!!! Jak wspomnialem interesuje mnie tylko FM, i gra mi bardzo czysto w przeciwienstwie do Leadteka 2000 Experta. Scheduler moglby byc lepszy, chocby taki jak w sofcie do Leadteka. W MMC 9.14 trzeba uwazac przy edytowaniu wczesniej porobionych ustawien schedulera FM bo niektore parametry trzyma a inne zmienia, np. nie wiedziec czemu zawsze wrzuca pierwsza z listy stacja tzn. stacje o najnizszej czestotliwosci chociaz pierwotnie ustawilem cos co lezy wyzej.

Poprawnie dziala tez wejscie ze zrodla zewnetrznego composite video, niezle odszumianie obrazu.

Probowalem TV ale pomimo wystawiania sie jako Rumunia, Norwegia, i Polska oczywiscie, nic wyszukiwarka MMC 9.14 nie znalazla, ani obrazu, ani dzwieku. Nie widze mozliwosci recznego wpisania czestotliwosci. Odpuscilem sobie TV bo zawsze bylo z 550 zle no i mam sygnal z anteny zbiorczej, ktorej kanaly chyba nie leza w oczkach rastra czestotliwosci typowych dla kablowki czy satelity.

Ciekaw jestem Waszych doswiadczen z MMC 9.14 i karta 550.

Pozdrowienia.

Źródło: forum.idg.pl/index.php?showtopic=19684


Temat: myPhone 8830TV to początek multimedialnej rewolucji!
Wbudowany odbiornik TV, obsługa dwóch kart SIM, duży ekran dotykowy 3”, szeroki zestaw funkcji multimedialnych. myPhone 8830TV to początek multimedialnej rewolucji!
Możliwość oglądania telewizji poza domem, podczas podróży czy w trakcie porannego dojazdu do pracy była do niedawna marzeniem. myPhone 8830 TV umożliwia to, co wydawało się dotychczas niemożliwe: telefon wyposażony został we wbudowany odbiornik do analogowego sygnału telewizji naziemnej, pozwalający na oglądanie kanałów TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, TV4 i TV PULS. Jest to usługa niezależna od oferty operatorów, więc nasze rachunki telefoniczne nie zostaną obciążone dodatkowymi kosztami. Wystarczy tylko wysunąć niewielką antenę i już można cieszyć się wyraźnym i kolorowym obrazem TV. Ekran TFT LCD w myPhone 8830 TV ma aż 3 cale przekątnej, doskonałą rozdzielczość 240 x 320 pikseli, paletę 262 tysięcy barw i co więcej, pozwala na obsługę za pomocą dotyku. myPhone 8830 pozwala więc nie tylko cieszyć się multimediami o wysokiej jakości, ale jest także niezwykle prosty w obsłudze.
Gdy będziemy mieli ochotę na nieco inną rozrywkę, niż oglądanie telewizji, możemy skorzystać z wbudowanego odtwarzacza wideo. Telefon zapewnia obsługę filmów w formacie AVI, MPEG4 i 3GP. Miejsca na pliki nie zabraknie: pod pokrywą baterii znajdują się aż dwa gniazda kart pamięci microSD
myPhone 8830TV to również propozycja dla miłośników dobrej muzyki. Telefon nie tylko pozwala na słuchanie nagrań MP3, ale również wyposażony jest w radio FM z możliwością zapisu 30 stacji. By z niego skorzystać, nie potrzeba podłączać dodatkowych słuchawek, tak jak w innych telefonach. Dzięki wysuwanej antenie, myPhone pozwala na swobodny odbiór fal radiowych i słuchanie stacji na częstotliwościach FM za pomocą wbudowanego głośnika.
Spore możliwości multimedialne wymagają również dobrej baterii. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 200 mAh pozwala aż na 5 godzin rozmów i zapewnia nawet 10 dni czuwania. W myPhone 8830TV nie zabrakło oczywiście aparatu, jak również możliwości nagrywania filmów wideo w formatach AVI i 3GP.
Telefon zapewnia nie tylko rozrywkę, ale jest także wygodnym narzędziem pracy. Dzięki obsłudze technologii DualSIM, myPhone 8830 pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch numerów telefonicznych. Ponieważ urządzenie wyposażone jest w dwa osobne moduły GSM, obydwa numery są cały czas aktywne i nie trzeba ich przełączać, co uwalnia użytkownika od konieczności noszenia dwóch osobnych telefonów – prywatnego i służbowego.
Planowanie ważnych spotkań i obowiązków ułatwia rozbudowany terminarz z kalendarzem i listą zadań. Wśród dodatkowych narzędzi w myPhone 8830 TV znajdziemy ponadto dyktafon, a także zegar, stoper, alarm, kalkulator i przelicznik walut. Po podłączeniu do komputera, myPhone 8830 pełni rolę dodatkowego dysku wymiennego.

Źródło: mojaera.pl/viewtopic.php?t=23


Temat: Sony Sound Forge Pro 10.0.368 ISO (x86/x64)


Jeden z najbardziej cenionych, wręcz legendarnych, profesjonalnych programów do przechwytywania, cyfrowej edycji i obróbki dźwięku. Sound Forge oferuje niezwykle szerokie możliwości w zakresie edycji i korekty dźwięku, a także nakładania różnego rodzaju efektów - i co istotne wszystko to dostępne jest z poziomu łatwego w obsłudze i intuicyjnego interfejsu. Obsługuje najbardziej popularne formaty zapisu plików audio. Jest rewelacyjnym narzędziem do edycji audio, wspomagania procesu nagrywania, nakładania efektów dźwiękowych i kodowania sygnałów.
Sound Forge Pro 10 skutecznie i niezawodnie dostarcza producentom i edytorom dźwięku (audio) całkowitą kontrolę nad wszystkimi aspektami edycji dźwięku i masteringu. Zarówno w studio jak i w terenie jest kluczowym narzędziem dla profesjonalnych mediów, które potrzebują tworzyć i edytować pliki dźwiękowe szybko i dokładnie. Z nową, precyzyjną pracą opartą na edycji zdarzeń, zintegrowanym nagrywaniem CD w trybie DAO, profesjonalnymi narzędziami do redukcji szumów oraz nieskazitelnym dźwiękiem rozciąganym w czasie Sound Forge 10 jest wielofunkcyjnym zestawem do produkcji do profesjonalnego nagrywania i masteringu, kreacji i naprawy dźwięku, a także do tworzenia płyt CD w standardzie Red Book.


Dokładny opis:
NAJWAŻNIEJSZE NOWE FUNKCJE

• Praca oparta na edycji zdarzeń
• Zintegrowane nagrywanie CD w trybie DAO
• Wtyczka ĂŠlastique Pro timestretch i pitch shift
• Przetwarzanie plików instrumentów muzycznych
• iZotope™ 64-bit SRC &MBIT+ ditherprzekształcanie częstotliwości próbkowania dźwięku
• Dostosowywany wygląd okien
• Edycja Metadanych poprzez nowe okna Metadanych
• Interaktywne samouczki
• Udoskonalona obsługa formatu Broadcast Wave (.bwf)

Profesjonalne nagrywanie i edycja dźwięku

• Kompletny zestaw narzędzi do nagrywania mono, stereo i wielokanałowego dźwięku
• Automatyczne nagrywanie wywołane przez sekundnik lub ustawiony próg głośności
• Precyzyjna praca oparta na edycji zdarzeń dla lepszej płynności
• Natywna edycja stereo i wielokanałowych plików dźwiękowych do poziomu próbki w czasie rzeczywistym

Potężne przetwarzanie efektów

• Wykorzystanie ponad 40 profesjonalnych efektów studyjnych i przetwarzanie obejmujące Reverb EQ i opóźnienia
• Obsługa efektów VST zawierających automatyzację dla zwiększenia swobody masteringu
• Zastosowanie wtyczki ĂŠlastique Pro do rozciągania w czasie i zmiany tonacji dla nieskazitelnej jakości dźwięku
• Zawiera zestaw efektów do masteringu Mastering Effects Bundle 2 firmy iZotope™: Mastering EQ (korektor graficzny), Mastering Reverb (pogłos), Multiband Compressor (kompresor), Mastering Limiter (limiter), Stereo Imager (narzędzie do poszerzania obrazu stereo oraz balansowania kanałów), Harmonic Exciter (narzędzie dodające zniekształcenia harmoniczne)

Nieskazitelna jakość dźwięku

• Wspomaga pełną rozdzielczość plików 24-biti 32 bit/54-bit float 192kHz dla możliwie najwyższej jakości dźwięku
• iZotope™ 64-bit SRC (zmiana częstotliwości próbkowania), MBIT+ dither (zmiana głębokości próbkowania) pozwala osiągnąć nieskazitelną jakość dźwięku przy jego konwersji
• Eksportuje pliki w Dolby® Digital AC-3 i wielokanałowym formacie Windows Media

Zintegrowane nagrywanie CD w trybie DAO

• Tworzenie dysków zgodne ze standardem Red Book dla celów profesjonalnej replikacji
• Pełne wspomaganie listy edycyjnej PQ code, obejmujące pozycje ścieżki, indeksu i czasu trwania przerw
• Zastosowanie wtyczki DirectX® i efektów VTS, tworzenie dysków CD i dodawanie CD tekstu

Dźwięk dla wideo

• Import i zapis w szerokim zestawie wideo formatów obejmujących: AVI, WMV, MOV i MPEG-1 i MPEG-2
• Zsynchronizowany dźwięk i wideo do tworzenia produkcji multimedialnych
• Eksport piosenek do formatu MP3 wykorzystywanego przez przenośne odtwarzacze muzyczne

Przetwarzanie plików instrumentów muzycznych

• Oprogramowanie Sound Forge 10 otwiera pliki .DLS, SF2 i .GIG
• Można przejrzeć bank efektów zakres nut i informację o próbkach
• Edycja, ulepszanie, przetwarzanie i zapisywanie natywnych plików instrumentów

ZAWARTOŚĆ

• Sound Forge Pro 10
• Noise Reduction™ 2.0 (redukcja szumów)
• CD Architect™ 5.2
• Zestaw efektów do masteringu „Mastering Effects Bundle 2” firmy iZotope™
• Encoder Dolby® Digital Studio
• Podręcznik szybkiego startu (PDF)
• Podręcznik użytkownika (PDF)
Lista skrótów klawiaturowych (PDF)
Źródło: klopsy-serwer.pl/viewtopic.php?t=262Cytat

Gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.

Meta